The matrix for the 21st century Russian Education

Kira V. Goudkova, Tatyana P. Tretyakova

Результат исследований: Публикации в книгах, отчётах, сборниках, трудах конференцийстатья в сборнике материалов конференциинаучная

Язык оригиналаанглийский
Название основной публикацииProceedings of Eighth International Conference of the International Society for the Study of Argumentation. July 1-4 2014
ИздательSic Sat, International Centre for the Study of Argumentation
СостояниеОпубликовано - 2014
Опубликовано для внешнего пользованияДа

Goudkova, K. V., & Tretyakova, T. P. (2014). The matrix for the 21st century Russian Education. В Proceedings of Eighth International Conference of the International Society for the Study of Argumentation. July 1-4 2014 Sic Sat, International Centre for the Study of Argumentation.
Goudkova, Kira V. ; Tretyakova, Tatyana P. / The matrix for the 21st century Russian Education. Proceedings of Eighth International Conference of the International Society for the Study of Argumentation. July 1-4 2014. Sic Sat, International Centre for the Study of Argumentation, 2014.
@inproceedings{9c3f7157b3974d50bcd8a94750793fe6,
title = "The matrix for the 21st century Russian Education",
keywords = "кафедра английской филологии и пеервода",
author = "Goudkova, {Kira V.} and Tretyakova, {Tatyana P.}",
year = "2014",
language = "English",
booktitle = "Proceedings of Eighth International Conference of the International Society for the Study of Argumentation. July 1-4 2014",
publisher = "Sic Sat, International Centre for the Study of Argumentation",
address = "Netherlands",

Goudkova, KV & Tretyakova, TP 2014, The matrix for the 21st century Russian Education. в Proceedings of Eighth International Conference of the International Society for the Study of Argumentation. July 1-4 2014. Sic Sat, International Centre for the Study of Argumentation.

The matrix for the 21st century Russian Education. / Goudkova, Kira V.; Tretyakova, Tatyana P.

TY - GEN

T1 - The matrix for the 21st century Russian Education

AU - Goudkova, Kira V.

AU - Tretyakova, Tatyana P.

PY - 2014

Y1 - 2014

KW - кафедра английской филологии и пеервода

M3 - Conference contribution