Noble metal minerals in carbonatites of Kovdor massif

Результат исследований: Публикации в книгах, отчётах, сборниках, трудах конференцийстатья в сборнике материалов конференции

Язык оригиналаанглийский
Название основной публикацииMagmatism of the Earth and related strategic metal deposits
Подзаголовок основной публикацииAbstracts of XXXV International Conference. Vernadsky Institute of Geochemistry and Anlytical Chemistry of Russian Academy of Sciences (GEOKHI RAS). 3-7 September 2018
РедакторыV. A. Zaitsev, V. N. Ermolaeva
Место публикацииМосква
ИздательГЕОХИ РАН
Страницы237-239
ИзданиеГЕОХИ РАН
СостояниеОпубликовано - 2018

Петров, С. В., Мартынова, А. А., & Шелухина, Ю. С. (2018). Noble metal minerals in carbonatites of Kovdor massif. В V. A. Zaitsev, & V. N. Ermolaeva (Ред.), Magmatism of the Earth and related strategic metal deposits: Abstracts of XXXV International Conference. Vernadsky Institute of Geochemistry and Anlytical Chemistry of Russian Academy of Sciences (GEOKHI RAS). 3-7 September 2018 (ГЕОХИ РАН ред., стр. 237-239). Москва: ГЕОХИ РАН.