Николай Николаевич Колодиев

Результат исследований: Научные публикации в периодических изданияхрецензиянаучнаярецензирование

61 Downloads (Pure)
Язык оригиналаанглийский
Страницы (с-по)5-7
ЖурналВестник науки
Том3
Номер выпуска2
СостояниеОпубликовано - 2019

@article{51ab7144bfd64e2689c3f56b8832e083,
title = "Mediavoice of the St. Petersburg School of Journalism. Review of the Publication: Information Age. No. 3. — St. Petersburg: School of journalism and mass communications of St. Petersburg State University, 2018.",
author = "Колодиев, {Николай Николаевич}",
year = "2019",
language = "English",
volume = "3",
pages = "5--7",
journal = "Вестник науки",
publisher = "Рассказова Любовь Федоровна",
number = "2",

Mediavoice of the St. Petersburg School of Journalism. Review of the Publication: Information Age. No. 3. — St. Petersburg: School of journalism and mass communications of St. Petersburg State University, 2018. / Колодиев, Николай Николаевич.

В: Вестник науки, Том 3, № 2, 2019, стр. 5-7.

TY - JOUR

T1 - Mediavoice of the St. Petersburg School of Journalism. Review of the Publication: Information Age. No. 3. — St. Petersburg: School of journalism and mass communications of St. Petersburg State University, 2018.

AU - Колодиев, Николай Николаевич

PY - 2019