N.N. Kolodiev

Результат исследований: Научные публикации в периодических изданияхрецензия

106 Загрузки (Pure)

Аннотация

The content of the third issue of the Information Age journal (2018) published by School of Journalism and Mass Communications of St. Petersburg State University is analyzed.
Язык оригиналаанглийский
Страницы (с-по)5-7
ЖурналВестник науки
Том3
Номер выпуска2 (11)
СостояниеОпубликовано - 2019

Fingerprint Подробные сведения о темах исследования «Mediavoice of the St. Petersburg School of Journalism. Review of the Publication: Information Age. No. 3. — St. Petersburg: School of journalism and mass communications of St. Petersburg State University, 2018.». Вместе они формируют уникальный семантический отпечаток (fingerprint).