J. B. Franek, S. H. Nogami, M. E. Koepke, V. I. Demidov, E. V. Barnat

ГородBerlin
Период23/06/1427/06/14
Адрес в сети Интернет

Franek, J. B., Nogami, S. H., Koepke, M. E., Demidov, V. I., & Barnat, E. V. (2014). Correlating metastable-atom density, reduced electric field, and electron energy distribution in a 1-mbar argon plasma discharge. Выдержка из 41st EPS Conference on Plasma Physics, Berlin, Германия.
Franek, J. B. ; Nogami, S. H. ; Koepke, M. E. ; Demidov, V. I. ; Barnat, E. V. / Correlating metastable-atom density, reduced electric field, and electron energy distribution in a 1-mbar argon plasma discharge. Выдержка из 41st EPS Conference on Plasma Physics, Berlin, Германия.
@conference{4035da04b3124aedae99c5602015f9e9,
title = "Correlating metastable-atom density, reduced electric field, and electron energy distribution in a 1-mbar argon plasma discharge",
author = "Franek, {J. B.} and Nogami, {S. H.} and Koepke, {M. E.} and Demidov, {V. I.} and Barnat, {E. V.}",
year = "2014",
language = "не определен",
note = "null ; Conference date: 23-06-2014 Through 27-06-2014",
url = "https://www.ipp.mpg.de/41stEPS",

Franek, JB, Nogami, SH, Koepke, ME, Demidov, VI & Barnat, EV 2014, 'Correlating metastable-atom density, reduced electric field, and electron energy distribution in a 1-mbar argon plasma discharge' 41st EPS Conference on Plasma Physics, Berlin, Германия, 23/06/14 - 27/06/14, .

Correlating metastable-atom density, reduced electric field, and electron energy distribution in a 1-mbar argon plasma discharge. / Franek, J. B.; Nogami, S. H.; Koepke, M. E.; Demidov, V. I.; Barnat, E. V.

2014. Выдержка из 41st EPS Conference on Plasma Physics, Berlin, Германия.

Результат исследований: Материалы конференцийтезисы

TY - CONF

T1 - Correlating metastable-atom density, reduced electric field, and electron energy distribution in a 1-mbar argon plasma discharge

AU - Franek, J. B.

AU - Nogami, S. H.

AU - Koepke, M. E.

AU - Demidov, V. I.

AU - Barnat, E. V.

PY - 2014

Y1 - 2014

M3 - тезисы

Franek JB, Nogami SH, Koepke ME, Demidov VI, Barnat EV. Correlating metastable-atom density, reduced electric field, and electron energy distribution in a 1-mbar argon plasma discharge. 2014. Выдержка из 41st EPS Conference on Plasma Physics, Berlin, Германия.