Результат исследований: Материалы конференцийтезисынаучнаярецензирование

Страницы64-65
СостояниеОпубликовано - 2016
Событие3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals - Санкт-Петербург, Российская Федерация
Продолжительность: 19 сен 201622 сен 2016

Конференция

Конференция3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals
СтранаРоссийская Федерация
ГородСанкт-Петербург
Период19/09/1622/09/16

Серова, К. М., Вишняков, А. Э., Зайцева, О. В., & Островский, А. Н. (2016). Сравнительный анализ нервной системы аутозооидов и авикуляриев хейлостоматных мшанок. 64-65. Выдержка из 3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals, Санкт-Петербург, Российская Федерация.
Серова, Ксения Михайловна ; Вишняков, Андрей Экскустадианович ; Зайцева, О.В. ; Островский, Андрей Николаевич. / Сравнительный анализ нервной системы аутозооидов и авикуляриев хейлостоматных мшанок. Выдержка из 3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals, Санкт-Петербург, Российская Федерация.
@conference{bfcaae9141d24f16b6b0c768f193e1a2,
title = "Сравнительный анализ нервной системы аутозооидов и авикуляриев хейлостоматных мшанок",
author = "Серова, {Ксения Михайловна} and Вишняков, {Андрей Экскустадианович} and О.В. Зайцева and Островский, {Андрей Николаевич}",
year = "2016",
language = "русский",
pages = "64--65",
note = "3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals ; Conference date: 19-09-2016 Through 22-09-2016",

Серова, КМ, Вишняков, АЭ, Зайцева, ОВ & Островский, АН 2016, 'Сравнительный анализ нервной системы аутозооидов и авикуляриев хейлостоматных мшанок' 3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals, Санкт-Петербург, Российская Федерация, 19/09/16 - 22/09/16, стр. 64-65.

Сравнительный анализ нервной системы аутозооидов и авикуляриев хейлостоматных мшанок. / Серова, Ксения Михайловна; Вишняков, Андрей Экскустадианович; Зайцева, О.В.; Островский, Андрей Николаевич.

2016. 64-65 Выдержка из 3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals, Санкт-Петербург, Российская Федерация.

Результат исследований: Материалы конференцийтезисынаучнаярецензирование

TY - CONF

T1 - Сравнительный анализ нервной системы аутозооидов и авикуляриев хейлостоматных мшанок

AU - Серова, Ксения Михайловна

AU - Вишняков, Андрей Экскустадианович

AU - Зайцева, О.В.

AU - Островский, Андрей Николаевич

PY - 2016

Y1 - 2016

M3 - тезисы

SP - 64

EP - 65

Серова КМ, Вишняков АЭ, Зайцева ОВ, Островский АН. Сравнительный анализ нервной системы аутозооидов и авикуляриев хейлостоматных мшанок. 2016. Выдержка из 3rd All-Russian and International Conference and School for Young Scientists and Students dedicated to the 110th anniversary of academician A.V. Ivanov “Modern Problems of Evolutionary Morphology of Animals, Санкт-Петербург, Российская Федерация.