Сергей Сергеевич Савинов, Р.М. Будаляева, А. И. Дробышев

Страницы200
Число страниц1
СостояниеОпубликовано - 2013
СобытиеЧотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії" - Киев, Украина
Продолжительность: 15 мая 201317 мая 2013

Конференция

КонференцияЧотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
СтранаУкраина
ГородКиев
Период15/05/1317/05/13

Савинов, С. С., Будаляева, Р. М., & Дробышев, А. И. (2013). Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов. 200. Выдержка из Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії", Киев, Украина.
Савинов, Сергей Сергеевич ; Будаляева, Р.М. ; Дробышев, А. И. / Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов. Выдержка из Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії", Киев, Украина.1 стр.
@conference{a9cdba055fc042a4b2a492944156e803,
title = "Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов",
author = "Савинов, {Сергей Сергеевич} and Р.М. Будаляева and Дробышев, {А. И.}",
note = "Будаляева Р.М., Савинов С.С., Дробышев А.И. Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов // Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів {"}Сучасні проблеми хімії{"}. Збірка тез доповідей — Киев, 2013. С. 200; Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів {"}Сучасні проблеми хімії{"} ; Conference date: 15-05-2013 Through 17-05-2013",
year = "2013",
language = "русский",
pages = "200",

Савинов, СС, Будаляева, РМ & Дробышев, АИ 2013, 'Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов' Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії", Киев, Украина, 15/05/13 - 17/05/13, стр. 200.

Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов. / Савинов, Сергей Сергеевич; Будаляева, Р.М.; Дробышев, А. И.

2013. 200 Выдержка из Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії", Киев, Украина.

Результат исследований: Материалы конференцийтезисы

TY - CONF

T1 - Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов

AU - Савинов, Сергей Сергеевич

AU - Будаляева, Р.М.

AU - Дробышев, А. И.

N1 - Будаляева Р.М., Савинов С.С., Дробышев А.И. Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов // Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії". Збірка тез доповідей — Киев, 2013. С. 200

PY - 2013

Y1 - 2013

M3 - тезисы

SP - 200

Савинов СС, Будаляева РМ, Дробышев АИ. Разработка методики пробоподготовки образцов ногтей для цифрового спектрографического определения микроэлементов. 2013. Выдержка из Чотирнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії", Киев, Украина.